Proč naše služby? 

  • Nejdůležitější je pro nás kvalita odvedené práce a zpětná vazba zákazníka
  • Z jakéhokoliv povrchu odstraníme graffiti, fix, tagy a to v několika případech se 100% úspěšností 
  • Ošetřujeme fasády, zdi, dveře, garážová vrata, výtahy atd.
  • Chráníme Váš majetek ať už přírodní či umělý povrch s aplikací preventivní ochrany ve formě antigraffiti nátěru
  • Po aplikaci antigraffiti nátěru naše práce nekončí, spolehnout se můžete na náš následný servis v podobě odstranění dalších budoucích graffiti  

Odstranění graffiti

Jedná se o službu, kdy odstraníme graffiti z povrchu, který nebyl ošetřený ochranným anti-graffiti nátěrem.

Odstranění graffiti je ve většině případu 100% úspěšné, ačkoli se může stát, v závislosti na množství vrstev, ve kterých bylo graffiti naneseno, že po odstranění zůstanou světlé stíny, způsobené očištění fasády na původní barvu a v ojedinělých případech zbytky barvy zažrané do povrchu pomocí přidané kyseliny. V tomto případě doporučujeme mít tuto skutečnost na paměti a počítat s možnou finanční rezervou na přetření postiženého místa stejnou fasádní barvou, kterou samozřejmě zajistíme. Jsou i případy, kde se nám graffiti podaří zcela odstranit, ale v každém případě to nemůžeme zaručit. 

Mnoho z Vás napadne přetřít graffiti rovnou? Tento způsob ,,odstranění´´ je neprofesionální, i přes značné množství vrstev barvy by graffiti stále prosvítaly. Proto je zapotřebí graffiti odstranit profesionálním způsobem, který Vám poskytneme. Naším cílem je 100% odstranění graffiti.
Antigraffiti nátěr 

Tento způsob preventivní ochrany můžeme doporučit všem, ať už jste dělali zateplení, novou fasádu a nebo se chcete zbavit graffiti nadobro bez dalších nutných finančních nákladů.

Tento ochranný nátěr je transparentní, prodyšný a díky své konzistenci zamezí graffiti proniknout na chráněný povrch. Tímto způsobem se definitivně zbavíte graffiti, protože jakmile vandal uvidí, že jeho dílo je bez problému odstraněno bez viditelnosti původních kontur, daný objekt chráněný nátěrem se pro něj stává nezajímavý. Nátěr se provádí v jedné vrstvě a graffiti z něj lze odstraňovat opakovaně bez nutnosti nátěr obnovovat.

Tento nátěr má životnost až 10 let a také je velice odolný. Další graffiti v tomto případě je 100% odstraněno za pomocí vysokotlakého čističe s vodou, bez použití chemie a zanechání stop na čištěném povrchu. Na tento nátěr poskytujeme záruku. Čištění povrchu za pomocí vysokotlakého čističe 

Pokud máte například znečistěnou fasádu nebo jakýkoliv jiný povrch, například usazenou špínou, jsme schopni tyto nečistoty odstranit za pomocí vysokotlakého zařízení, za velice příznivé ceny.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Chráníme Váš majetek a přispíváme pro hezčí okolí ve kterém žijeme